Top Týdne 17 (Knihy, které by si zasloužily víc pozornosti)

by - ledna 30, 2012

Toto meme pořádá Luu. Meme se zveřejňuje každé pondělí a bude to vždy seznam (obsahující 10 bodů) na dané téma.
Může obsahovat spoilery!

Hostitel - Stephenie Meyer

Moje knížní srdcovka, na kterou nedám dopustit. Do příběhu jsem se šíleně zamilovala a v uplynulých dvou letech jsem ji četla celkem čtyřikrát. Docela mě vážně mrzí, že spousta lidí na ni zanevřela kvůli autorce, protože si myslí, že to bude skoro to samé jako Stmívání.Série Summer - Jenny Han

Výborná contemporary série, která se mi opravdu líbila i přes to, že takovou literaturu většinou nevyhledávám. Podle mě by se o knihách mohlo o něco více mluvit, hlavně i protože je to psané jednoduchou a srozumitelnou angličtinou. 


Série Leviatan - Scott Westefeld

Výtečná série, kterou jsem si opravdu zamilovala. Steampunkové prostředí Evropy v první světové válce si mě dokázalo získat stejně tak, jako styl psaní. I když se to tváří jako čtení pro děti (už jen ty krátké kapitoly a široké řádkování), stojí to vážně za přečtení. 


Série o Mercy Thompson - Patricia Briggs

Knihy, kterým se podle mě až moc lidí vyhýbá a když už je čtou, tak trochu to tutlají. Tuhle sérii miluju, opravdu hodně, i když se nejedna o YA literaturu. Styl, jakým Patricia píše, mi opravdu sedl, stejně jako příběhy. 

You May Also Like

2 komentářů

  1. Hostitela mám doma už vyše roka,neviem sa k nemu dostať,je to fakt dobré?:)

    OdpovědětVymazat
  2. Jak říkám, četla jsem ho 4krát a právě kvůli němu čtu teď to, co čtu... :)

    OdpovědětVymazat