Měsíční chvástačka: srpen 2013

by - září 01, 2013

Pořádá Judit!
Jedná se o výčet všech knih, které jste za daný měsíc začali vlastnit. Zahrnuje knihy koupené, darované, vyhrané a knihy na zrecenzování. Nezahrnuje knihy půjčené, kradené, učebnice a podobné zlo. :)

Prozření Mary Dyerové (Mary Dyer #1), Michelle Hodkin
Stmívání - grafický román vol. 1, Stephenie Meyer a Kim Young
Mise (Boy Nobody #1), Allen Zadoff
Krvavá cesta (Dust Lands #1), Moira Young
Ink (Paper Gods #1), Amanda Sun
Reset (Reset #1), Amy Tintera
Zaprvé musím říct, že jsem si žádné knihy nechtěla kupovat, kromě několika ebooků, ke kterým se dostanu později. Nakonec ale skutek utek a já si pořídila šest knih - které také přispěli tomu, že jsem si úplně předělala celou knihovničku. Ink jsem si objednala z bookdepository, protože je to naprosto skvělá knížka, co se mi strašně líbila a byla jsem z ní naprosto nadšená, když jsem ji četla na čtečce. A hlavně to zpracování je dokonalé! Nejenom ta obálka, ale také ilustrace uvnitř knihy. Dokonce jsou tam asi dvě takové ty "animace" - prostě ty obrázky, jak se hýbou, když listujete knihou. Reset a Misi jsem ulovila v Neoluxoru při pražském knižním srazu. Prozření Mary Dyerové jsem konečně ulovila, už ani nevím kde, ale mám z knihy neskutečnou radost, protože se mi neunavitelně vyhýbala a já ji nemohla sehnat. Grafický román Stmívání jsem si koupila ve slevě, byl asi za 50 Kč, takže proč ne? A nakonec, Krvavá cesta je recenzní výtisk od CooBoo. Knihu mám už přečtenou (recenze je už na cestě, jenom kdybych nebyla líná...) a opravdu se mi líbila. Trošku mě zklamal překlad (víc o tom v recenzi), ale příběh je to stejně skvělý! 

Jak už jsem říkala, ulovila jsem i pár ebooků. A i když je většinou nezahrnuji do chvástačky, tak teď mi to prostě nedá...
Město z kostí (Nástroje smrti, #1) Just Breathe (Just Breathe Trilogy #1) Jordan's Brains: A Zombie Evolution
Město z kostí měli za krásných 66 Kč (nebo tak nějak) na ebuxu, takže jsem nemohla odolat. Knihu jsem četla už kdysi, ale prostě jsem chtěla mít nové vydání. I když jenom ve čtečce. Just Breathe a Jordan's brains jsem splašila zdarma na amazonu. Just Breathe ani nevím, o čem má být, ale asi mě zaujala anotace, když už jsem si to kupovala. Ale knihu Jordan's Brains: A Zombie Evolution mám přečtenou a bylo to skvělé! Vtipné, neuvěřitelná, bláznivá jízda - navíc s extrémně jednoduchou angličtinou! :)

Tak a to je pro srpen, tuším, všechno. Co vy jste si pořídili? :)

You May Also Like

16 komentářů

 1. Aj ja som si tento mesiac kúpila knihu Mise. Veľmi dobré čítanie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem zvědavá, jestli se mi to taky bude líbit. :)

   Vymazat
 2. Skvělé kousky. Reset,Misi a Krvavou cestu Ti závidím. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš co závidět, určitě se k nim taky někdy dostaneš. :)

   Vymazat
 3. Na knihu Jordan's Brains: A Zombie Evolution se musím juknout! Pěkné knihy :D

  OdpovědětVymazat
 4. Posledni e_book ma fakt zajimavou obalku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, Ink vypadá naživo opravdu krásně. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásná sbírka, osobně mě zaujal Reset, Mise a Krvavá cesta. Tyhle knížky vypadají hodně dobře a určitě se po nich podívám. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krvavá cesta je skvělá! K ostatním se musím teprve propracovat. :)

   Vymazat
 7. Reset a Mise by som moc chcela! 8)

  OdpovědětVymazat
 8. Mesto z kostí si už konečne musím zaobstarať aj ja.. :D

  OdpovědětVymazat