Třicetidenní knihobraní (9)

by - června 18, 2013

Za tímhle projektem stojí VeEee. Je to na stejném principu jako třeba 30 day book challenge, kdy se v pravidelných intervalech (tady je to v rozmezí dvou dnů) zveřejňují články s knihami na daná témata. A právě kvůli těm tématům jsem se nakonec rozhodla zapojit, protože to není jen "oblíbená kniha" apod., ale jsou to i věci, nad kterými se opravdu musí přemýšlet. A jak jsem si tak procházela svou knihovnu, zjistila jsem, že vybrat nějakou knihu je opravdový problém a ještě horší to bylo udělat tak, aby se knihy neopakovaly. On si člověk řekne, že je to brnkačka, ale když nad tím tak přemýšlí, pomalu si začíná říkat, do čeho se to zatraceně pustil. 

9. Kniha s nejošklivější obálkou
ne vždy se povede, co naplat, jaká kniha z vaší knihovničky má tu nejošklivější obálku?

Strašně nerada něco škatulkuju. Nejhezčí, nejošklivější, nejdokonalejší, nejúžasnější... S každým nej se ve mně něco příčí, protože si vždy říkám, že vždycky, vždycky se najde něco lepšího, horšího, úžasnějšího... Postě ještě něco, co tuhle danou věc překoná. Nicméně, když už to v těchhle tématech je, bylo by dobré něco vybrat, no ne?

A pro dnešní den je to teda Napořád od Alyson Noël. Možná jsem zaujatá, protože příběh mě prostě neoslovil. A určitě by se našla nějaká jiná kniha, jejíž obálka rozhodně nepatří mezi ty nejúžasnější. Jenomže, když se řekne kniha s nepříliš vábnou obálkou, téměř okamžitě se mi vybaví právě série Nesmrtelní. Nevím, tyhle obálky se mi prostě nějakým záhadným způsobem příčí.

You May Also Like

7 komentářů

 1. Naprostý souhlas. Jakmile se řeklo "nejhorší obálka", hned se mi vybavila tato :D.

  OdpovědětVymazat
 2. já osobně nenávidím obálky s obličejem...ať už nějaké sebekrásnější dívky či modely se sladkým úsměvem. Úplně se mi příčí!:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, taky moc nemusím ty obálky s obličeji. :) Hlavně jsou strašně zavádějící při představě hrdinů. :)

   Vymazat
 3. Ta obálka je vážně hrozná :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tá modelka na obálke je vážne čudná :D

  OdpovědětVymazat
 5. Tahle série má vůbec hrozné obálky :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop! :D Ono už v originále tak jako nic moc, ale ty české, to už je něco... :D

   Vymazat