HUMBOOKFEST se fakt děje!

by - srpna 17, 2019

Generálku v podobě HumbookSTAGE jsme si užili už v květnu. A teď už jedeme na ostro. Víme, že Humbook s sebou přiveze Pearsonovou a Kristoffa, víme kdy a kde se Humbook odehraje a na facebookové události už se pomalu odtajňuje program, který vypadá mega nadupaně. Co nám tedy v první řadě chybí? LÍSTKY!

LÍSTKY JSOU V PRODEJI
Ve čtvrtek přesně ve 14:00 se spustil prodej přes platformu ticketstream. A byl to hukot. Během deseti minut zmizely lístky PLUS a ani ne za 48 hodin od začátku prodeje se zásoby těch základních neuvěřitelně ztenčily. Musíme říct, že jste nás vaším zájmem neuěřitelně překvapili a potěšili. A pokud ještě váháte, měli byste si to promyslet opravdu rychle. A teď už k samotným lístkům.

Jako každý rok je na výběr ze dvou variant:
  • ZÁKLADNÍ za 449, které vám umožní přístup na festival a můžete se zúčastnit veškerého programu s VÝJIMNKOU autogramiády zahraničních autorů. Přesto vám budou přístupné všechny workshopy, chill zóny, besedy, stánky s knihami a dalším zbožím. Můžete se zúčastnit cosPlay soutěže, autrogramiád českých autorů, potkávat mnoho nových a skvělých lidí a celý den se věnovat tomu, co nejvcí milujete - knihám a knižním světům.
  • PLUS lístky za 799, které vám kromě výše zmíněného umožní vystát si frontu na podpis od zahraničních autorů a při vstupu dostanete dárkvou tašku s reading copy očekávané novinky a nějakými dárečky od sponzorů.
!!! POZOR: Lístky PLUS jsou momentálně vyprodené, však několik je jich v rezervacích a je možnost, že se některý z nich ještě uvolní.
!!! POZOR: Velice rychle mizí i zásoby základních lístků!

PROGRAM UŽ JE READY
Program je mega našlapaný a určitě byste si měli pořídit obraceč času. Na jeho kompletní znění se můžete podívat na tomhle odkazu. Tak jak, těšíte se? :) 

You May Also Like

2 komentářů

  1. Loni jsem Humbook vynechala protože jsem chtěla, letos nezáměrně ale přece jen taky :) Místo Humbooku budu na cestách :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jmenuji se Miroslava Němcová, z regionu Český Krumlov (Česká republika). Po 12 letech manželství jsme byli s manželem v jedné z trav, dokud mě konečně neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, kde jsem s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládnout bolest, která trápí mé srdce, moje srdce bylo plné smutku a bolesti, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a noc o něm přemýšlím a vždy si přeju, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr. Osagiede může pomoci získat zpět věci rychle. Cítil jsem, že ho vyzkouším. Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo Láska. O 48 hodin později mi můj manžel opravdu volal a řekl mi, že mi a dětem tak moc chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dříve, díky Dr. Osagiede. on je tak mocný a já jsem se rozhodl podělit se o svůj příběh na internetu, že Dr. Osagied skutečné a silné kouzlo kouzlo, že budu vždy modlit, aby žili dlouho pomáhat svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete své Ex zpět nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte toto mocné kouzlo. Zde je jeho e-mailová adresa: doctorosagiede75@gmail.com nebo whatsapp +2349014523836 viber na +2349014523836

    OdpovědětVymazat